Proč vsadit na cenové mapy?

Cenové mapy obecně

Cenové mapy jsou aplikace, které nabízí odhad ceny nemovitostí a další informace o nemovitostech ve vybraných lokalitách České republiky. Pro zpracování těchto údajů využívají data z inzerátů na nemovitosti, případně z Katastru nemovitostí. Tato data statisticky vyhodnocují a třídí podle typu a parametrů nemovitostí a také podle lokality, kde se nemovitosti nacházejí. To jsou cenové mapy obecně. Jednotlivé aplikace se pak liší především množstvím a kvalitou zpracovávaných dat, přesností a rozsahem poskytovaných informací, ale také způsobem poskytování těchto informací uživatelům.

Kvalita zpracovávaných datcenová mapa nemovitostí

Největší množství kvalitních dat zpracovává aplikace CenovaMapa.cz, a to 30 milionů záznamů o prodejích nebo pronájmech bytů, domů, stavebních pozemků i pozemkových parcel. Převážná část těchto dat byla zakoupena od Katastru nemovitostí a pochází z kupních smluv, kde jsou uvedeny skutečné prodejní ceny nemovitostí (na rozdíl od inzerátů na nemovitosti, kde jsou uvedeny pouze nabídkové ceny) a ověřené informace o těchto nemovitostech.

Unikátní služby

Aplikace CenovaMapa.cz tak jako jediná nabízí (protože má k dispozici veškeré informace o prodaných nemovitostech v ČR) odhad ceny nemovitostí s přesností čísla popisného nebo ve vymezené lokalitě (celá ulice, oblast v okruhu 500 m, oblast v ulici na obě strany 250 m, část obce, libovolně vykreslená oblast na mapě) kdekoli v České republice.

Aplikace CenovaMapa.cz

V případě aplikace CenovaMapa.cz se můžete spolehnout na to, že získáte skutečnou tržní cenu jakékoli nemovitosti v ČR za poslední dva roky zpátky. Kromě toho vám tato aplikace poskytne informace o ceně a vlastnostech nemovitostí prodaných v celé České republice za poslední dva roky, cenové mapy s barevným vyznačením rozpětí cen prodeje či pronájmu nemovitostí v dané oblasti nebo cenové mapy pozemků v ČR dle katastrálního území.

Video prezentace Vstoupit do aplikace  

Aktuality:

Další aktuality
Konečně pro lidi!
Chci vědět více o cenových mapách...
Poraďte mi, jak aplikace
cenových map funguje?
  Cenové mapy, které
vám pomáhají vydělávat...
Jak ocenit nemovitost?
Jak zjistit cenu bytu nebo domu?